USŁUGI BUDOWLANE CARO - Obróbka kamienia Caro

Przejdź do treści

Menu główne:

USŁUGI BUDOWLANE CARO

ZAKRES USŁUG

Zakres usług budowlanych zakładu obróbki kamienia naturalnego CARO to około 70% wykonywanych prac z materiałów własnych. Elementy schodów, parapetów, posadzek oraz elewacji zewnętrznych, wykonujemy zarówno z piaskowca jak i marmurów. Kamień może pochodzić z importu lub naszego regionu (w zależności od Państwa potrzeb). Preferujemy materiał z województwa Świętokrzyskiego - tj. Morawica, Bolechowice, Zygmuntówka.

MATERIAŁY WŁASNE

Wykonanie elementów pod konkretne zlecenie z materiałów własnych zapewnia Państwu obniżenie kosztów podczas współpracy z naszą firmą świadczącą usługi budowlane CARO. Współpracujemy z wieloma partnerami od kilkunastu lat i dzięki temu mamy najniższe ceny dla Państwa satysfakcji. Mogą Państwo również liczyć na pomoc z naszej strony co do zastosowania odpowiedniego materiału pod konkretne zlecenie.

GRAFIKA
usługi budowlane

PODJAZD DLA WÓZKÓW INWALIDZKICH WRAZ Z PORĘCZAMI
WYKONAWCA - FIRMA PPUH CARO
RODZAJE MATERIAŁÓW
Elewacje zewnętrzne, ogrodzenia lub schody wykonujemy z piaskowca, który pochodzi z naszego regionu Świętokrzyskiego. Do dyspozycji mamy piaskowiec czerwony (Gałęzice),  czerwony (Tumlin), biały (Śmiałów), kremowy (Żarnów), żółto brązowy (Żerkowice). Naturalnie na Państwa życzenie możemy zastosować dowolny materiał przez Was wybrany a w razie wątpliwości służymy pomocą. Nasz region bogaty jest w bardzo dobry materiał kamieniarski i zawsze polecamy klientom ten surowiec. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami da Państwu wiele satysfakcji.
Zakład obróbki kamienia
ALL RIGHTS RESERVED 1990
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego